ТзОВ «Інноваційна медицина»
vibir

Умови оплати

ВАЖЛИВО: у вказану вартість заходу входить сама участь у заході, додаткові відео матеріали (якщо такі мають місце) та харчування під час заходу, вказане в програмі. Якщо з якоїсь причини ви не вживаєте м’ясні та молочні продукти, ви можете попередити заздалегідь ( не в день заходу) – і ми підберемо для вас відповідне меню!

Крок 1: після реєстрації на обраний вами захід на вашу електронну скриньку (вказану під час реєстрації) надійде підтвердження, яке буде свідчити про те, що  місце учасника за вами заброньоване. (Прохання перевіряти правильність електронної пошти під час введення, бо інакше реєстрація не відбудеться!)

Крок 2: за два- три тижні до початку заходу ми надішлемо вам на вказану при реєстрації електронну скриньку реквізити та терміни для оплати. ВАЖЛИВО- участь у заходах сплачується наперед та в повному об’ємі. У разі виникнення обставин, за яких ви не зможете взяти участь в оплаченому заході, кошти можуть бути повернені або зараховані за інший захід, але за умови повідомлення не пізніше ніж 6 днів до початку заходу та за погодженням з адміністрацією школи. Якщо ви відмовляєтеся від участі за 5 днів до дати заходу (зазвичай наші очні заходи проходять в суботу/неділю, тому мається на увазі з понеділка робочого тижня) з будь-якої причини з вашого боку, то ми повертаємо лише 50 відсотків коштів у разі тренінгу, або 70 відсотків у разі іншого формату заходу! В цьому випадку перенесення коштів на інший захід не розглядається! Якщо захід відмінено з будь-якої причини з нашого боку, кошти повертаються в повному об’ємі.

Крок 3: після внесення оплати зазвичай на наступний робочий день вам надійде підтвердження, а на початку тижня проведення заходу – формальне запрошення із нагадуванням часу та місця проведення.

ВАЖЛИВО: прохання не проводити оплату без отримання листа з реквізитами, так як іноді (вкрай рідко) захід може бути скасований або перенесений, про що ми звісно вам повідомимо, або ми відкриємо рахунок за оплату певного заходу на інші реквізити!

Можливий варіант безготівкової  оплати ( за рахунок організацій, медичних фірм, медичних установ) – але про це ви повинні повідомити заздалегідь дзвінком адміністратору школи після отримання листа з реквізитами.

Реквізити для оплати:

Отримувач платежу:  ТзОВ «Інноваційна медицина»

 Код ЄДРПОУ: 39419173

 IBAN UA353253650000002600501874212

МФО 325365; ЗКПО 39419173 в ПАТ”КРЕДОБАНК”

 Призначення платежу:  за участь у заході ______ (скорочено) від ___ (ПІБ).