ТзОВ «Інноваційна медицина»
vibir

15.06.2024 Тренінг з оволодіння практичними навичками “УЗД кульшових суглобів у немовлят”.

15.06.2024 10:00 - 16:30 м.Львів, готель Таурус, площа Князя Святослава 5

Запрошуємо 15 червня до участі у тренінгу з оволодіння практичними навичками “УЗД кульшових суглобів у немовлят” під керівництвом Андрія Філіпського.

ВАЖЛИВО! захід розрахований лише на 12 учасників!

Вартість участі 3800 грн

Сертифікат 15 балів БПР

Цільова аудиторія: дитяча ортопедія і травматологія, дитяча ревматологія, дитяча хірургія, ортопедія і травматологія, педіатрія, радіологія, рентгенологія, ультразвукова діагностика, фізична та реабілітаційна медицина, фізична терапія.

В ПРОГРАМІ:

09.30-10.00 Реєстрація

10.00-12.00 Теоретична частина:

  • Нормальна анатомія та розвиток кульшового суглобу. Основні методи діагностики – рентген та УЗД: кореляція результатів та взаємозамінність даних методів.
  • Нормальна УЗ анатомія зрілого кульшового суглобу.
  • Принципи та алгоритм УЗ обстеження кульшових суглобів у немовлят за методикою GRAF.
  • Підготовка робочого місця та необхідне додаткове обладнання для проведення обстеження – важливо!
  • УЗ симптоматика та семіотика порушень формування кульшового суглобу (незрілість, дисплазія різних ступенів, підзвих та звих).

12.00-13.00 Майстер клас, дискусія

13.00-14.00 ОБІД

14.00-16.30 Практичні заняття за участю маленьких пацієнтів для кожного з учасників.

Про лектора: Філіпський Андрій Вікторович – к.м.н., лікар ультразвукової діагностики, асистент кафедри променевої діагностики ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Дійсний член European Federation of Ultrasound in Medicine and Biology, European Society of Skeleto-muscular Radiology (член підкомітету з УЗД). З 2016 року вперше в Україні запровадив рутинне УЗД обстеження периферичних нервів та сплетень. З 2018 року член мультидисциплінарної команди та тренер з ультразвукової діагностики лікарів львівського осередку Асоціації нервово-м’язових захворювань та патології периферичних нервів.

ВАЖЛИВО! нова форма реєстрації на заходи БПР, затверджена МОЗ на 2024 рік – для отримання сертифікату необхідно правильно заповнити всі комірки форми!