ТзОВ «Інноваційна медицина»
vibir

13.06.2024 ОНЛАЙН Майстер клас “Пренатальна діагностика. Роль допплерометрії при проведенні скринінгового УЗД І триместру”

13.06.2024 19:00 - 21:00 онлайн

Запрошуємо стати учасником (-цею) онлайн майстер класу “Пренатальна діагностика. Роль допплерометрії при проведенні скринінгового УЗД І триместру”, який буде транслюватися з платформи ZOOM 13 червня з 19.00 до 21.00. Формат – дистанційна участь у режимі реального часу!

Цільова аудиторія: акушерство і гінекологія, дитяча кардіологія, неонатологія, ультразвукова діагностика.

Вартість участі 550 грн. з можливістю доступу до повторного перегляду протягом 30 днів.

Сертифікат 10 балів БПР

Про викладача: Медвєдєва Ольга Сергіївна (Львів) – лікар вищої категорії, акушер-гінеколог, сертифікований спеціаліст пренатальної діагностики (FMF), УЗД-спеціаліст, кандидат медичних наук. Член Асоціації акушерів-гінекологів України; Член Української асоціації ультразвукової діагностики.

В програмі:
19.00-20.40 Важливість використання кольорового та спектрального допплера при проведенні скринінгового УЗД в І триместрі:
• кольорове допплерівське картування при обстеженні серця плода в І триместрі
• допплерометрія маткових артерій для прогнозування та предикції прееклампсії та інших ускладнень вагітності плацетарного генезу
• важливість визначення аномального прикріплення пуповини в І триместрі
• допплерометричні маркери хромосомних аномалій ( реверсна а-хвиля у венозній протоці, тристулкова регургітація)
• розрахунок ризику ПЕ

20.40-21.00 Дискусія з викладачем

ВАЖЛИВО! нова форма реєстрації на заходи БПР, затверджена МОЗ на 2024 рік – для отримання сертифікату необхідно правильно заповнити всі комірки форми

Захід Ціна Кошик
13.06.2024 ОНЛАЙН Майстер клас “Пренатальна діагностика. Роль допплерометрії при проведенні скринінгового УЗД І триместру” 550 грн.
Зареєструватися